BLH225K112A052
MFR.Part #
BLH225K112A052
JLCPCB Part #
C3807269
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1kV 2.2uF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS