BLH206K601B084
MFR.Part #
BLH206K601B084
JLCPCB Part #
C3806672
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 20uF 600V ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS