ALH475K351B084
MFR.Part #
ALH475K351B084
JLCPCB Part #
C3806433
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 350V 4.7uF ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS