BLC250J112B4F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
BLC250J112B4F
JLCPCB Part #
C3806222
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.1kV 25uF ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS