BLH806K901C144
MFR.Part #
BLH806K901C144
JLCPCB Part #
C3806199
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 80uF 900V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS