930C1W1P8K-F
MFR.Part #
930C1W1P8K-F
JLCPCB Part #
C3805373
Package
Plugin,D13.7xL25.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1.8uF 70V、100V ±10% 插件,D13.7xL25.4mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS