BLH506K551B114
MFR.Part #
BLH506K551B114
JLCPCB Part #
C3803683
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 50uF 550V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS