953BIW50KSF-F
MFR.Part #
953BIW50KSF-F
JLCPCB Part #
C3803359
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 160V 50uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS