171333K250C-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
171333K250C-F
JLCPCB Part #
C3803293
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 33nF 90V、250V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS