BLH205K701A012
MFR.Part #
BLH205K701A012
JLCPCB Part #
C3803156
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2uF 700V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS