EKY-250ELL182ML20S
MFR.Part #
EKY-250ELL182ML20S
JLCPCB Part #
C438453
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 1800uF 2.53A@100kHz 20mm 25V 27mΩ@100kHz 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS