947D641K102CGRSN
MFR.Part #
947D641K102CGRSN
JLCPCB Part #
C3802301
Description
-45℃~+85℃ 230V、1kV 640uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS