SMDJ120CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMDJ120CA
JLCPCB Part #
C438283
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1 120V 147V 15.5A@10/1000us 193V 2uA 3kW@10/1000us SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS