947C311K102CBI
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
947C311K102CBI
JLCPCB Part #
C3800260
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 230V、1kV 310uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS