SMDJ85CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMDJ85CA
JLCPCB Part #
C438279
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1 104V 137V 21.9A@10/1000us 2uA 3kW@10/1000us 85V SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS