SMDJ75CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMDJ75CA
JLCPCB Part #
C438277
Package
SMC
Description
1 121V 24.8A@10/1000us 2uA 3kW@10/1000us 75V 92.1V Bidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS