SMDJ58CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMDJ58CA
JLCPCB Part #
C438273
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1 2uA 32.1A 3kW 58V 71.2V 93.6V SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS