SMDJ48CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMDJ48CA
JLCPCB Part #
C438270
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1 2uA 38.8A 3kW@10/1000us 48V 58.9V 77.4V SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS