SMDJ45CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMDJ45CA
JLCPCB Part #
C438269
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 2uA 3kW 41.3A 45V 55.3V 72.7V Bidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS