SMDJ40CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMDJ40CA
JLCPCB Part #
C438267
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1 2uA 3kW@10/1000us 40V 46.5A 49.1V 64.5V SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS