SMDJ28CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMDJ28CA
JLCPCB Part #
C438263
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1 28V 2uA 34.4V 3kW 45.4V 66.1A SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS