SMDJ26CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMDJ26CA
JLCPCB Part #
C438262
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1 26V 2uA 31.9V 3kW@10/1000us 42.1V 71.3A SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS