BLH127K601C124
MFR.Part #
BLH127K601C124
JLCPCB Part #
C3800070
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 120uF 600V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS