BLH126K102B094
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
BLH126K102B094
JLCPCB Part #
C3800066
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12uF 1kV ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS