SMDJ18CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMDJ18CA
JLCPCB Part #
C438258
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1 102.7A 18V 22.1V 29.2V 2uA 3kW@10/1000us SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS