171223K630F-F
MFR.Part #
171223K630F-F
JLCPCB Part #
C3800017
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 22nF 250V、630V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS