SMDJ10CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMDJ10CA
JLCPCB Part #
C438250
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1 10V 12.3V 176.5A 17V 3kW 5uA SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS