715P10354JD3
MFR.Part #
715P10354JD3
JLCPCB Part #
C3799859
Package
Plugin,P=9.52mm
Description
-55℃~+85℃ 10nF 200V、400V ±5% 插件,P=9.52mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS