906-562A1014D10200
MFR.Part #
906-562A1014D10200
JLCPCB Part #
C42684
Description
1 1.5A 10.2mm 1500 Cycles 30V 4P Female Type-A USB 2.0 Vertical, Flag 插件 USB Connectors ROHS