SMCJ30CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMCJ30CA
JLCPCB Part #
C438211
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW@10/1000us 1uA 30V 31A 36.8V 48.4V SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS