SMCJ12CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMCJ12CA
JLCPCB Part #
C438199
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW@10/1000us 12V 14.7V 19.9V 1uA 75.4A@10/1000us SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS