SMBJ220CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMBJ220CA
JLCPCB Part #
C438184
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 1.7A 1uA 220V 272V 356V 390pF 600W@10/1000us TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS