SMBJ200CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMBJ200CA
JLCPCB Part #
C438183
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 1.9A 1uA 200V 247V 324V 390pF 600W@10/1000us SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS