947D381K132BLMSN
MFR.Part #
947D381K132BLMSN
JLCPCB Part #
C3799129
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.3kV 380uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS