SMCJ200A
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMCJ200A
JLCPCB Part #
C438133
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 200V 247V 324V 4.6A@10/1000us TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS