SMAJ250CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMAJ250CA
JLCPCB Part #
C438073
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 1A@10/1000us 1uA 250V 309V 400W@10/1000us 405V Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS