BLH226K701B094
MFR.Part #
BLH226K701B094
JLCPCB Part #
C3798123
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 22uF 700V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS