171473J400F-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
171473J400F-F
JLCPCB Part #
C3798077
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、400V 47nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS