SMAJ200A
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMAJ200A
JLCPCB Part #
C438043
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 1.2A@10/1000us 1uA 200V 247V 324V 400W@10/1000us TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS