SMAFJ440A
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMAFJ440A
JLCPCB Part #
C438041
Description
-55℃~+175℃ 1uA 390pF 400W@10/1000us 440V 543V 600mA@10/1000us 713V TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS