SMAFJ180A
Extended
- Manufacturer
- Shandong Jingdao Microelectronics
- MFR.Part #
- SMAFJ180A
- JLCPCB Part #
- C438036
- Package
- SMAF
- Description
- -55℃~+175℃ 1.4A@10/1000us 180V 1uA 222V 292V 390pF 400W@10/1000us TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS