IPG20N10S4L-35
MFR.Part #
IPG20N10S4L-35
JLCPCB Part #
C41782020
Description
-55℃~+175℃ 1.105nF 100V 17.4nC@10V 2 N-Channel 2.1V 20A 35mΩ@10V 370pF 43W 60pF N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS