IPT60R102G7E8236XTMA1
MFR.Part #
IPT60R102G7E8236XTMA1
Description
-55℃~+150℃ 1.32nF 102mΩ@10V 141W 23A 27pF 34nC@10V 4V 516pF 600V N-Channel - MOSFETs ROHS