BLH117K601C094
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
BLH117K601C094
JLCPCB Part #
C3796888
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 110uF 600V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS