171224K250H-F
MFR.Part #
171224K250H-F
JLCPCB Part #
C3796700
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 90V、250V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS