BLH157K601C164
MFR.Part #
BLH157K601C164
JLCPCB Part #
C3795151
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 150uF 600V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS