953BIW25KSF-F
MFR.Part #
953BIW25KSF-F
JLCPCB Part #
C3795027
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 160V 25uF ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS