BLH406K102C084
MFR.Part #
BLH406K102C084
JLCPCB Part #
C3794509
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 40uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS