BLH356K901C084
MFR.Part #
BLH356K901C084
JLCPCB Part #
C3794200
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 35uF 900V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS