171104K630N-F
MFR.Part #
171104K630N-F
JLCPCB Part #
C3793552
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 250V、630V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS